Czym są szafy kartotekowe Szk

Szafy kartotekowe posiadają metalowy korpus, gdzie pomieszczono od dwóch do sześciu szuflad. Wyprodukowane są one z blachy stalowej, z możliwością ocynkowania, celem ochrony przed rdzą. Każda z szuflad posiada swoje maksymalne obciążenie, podawane przez producenta.

Szafy posiadają centralne zamki kluczowe, które blokują wszystkie szuflady mebla, aby uniknąć włamań do pojedynczych szuflad. Każda z szaf kartotekowych szk posiada komplet dwóch kluczy. Szuflady w szafach kartotekowych są metalowe, zamontowane są na kulkowych prowadnicach z podwójnym wysuwem oraz ochroną przed wypadaniem, co mogłoby być niebezpieczne przy tak wysokiej wadze szafy.

Do czego służą szafy Szk?

Szafy kartotekowe  szk służą do przechowywania dokumentów firmowych, pracowniczych.  Umożliwiają schowanie kartek o różnych formatach od A1 do A4 włącznie. Szuflady szaf kartotekowych są przystosowane do przechowywania teczek wiszących w formacie A4 w ustawieniu poziomym. Metalowe szafki kartotekowe szaf znajdują  szerokie zastosowanie w biurach, przychodniach, szpitalach, biurach projektów, bibliotekach i wielu innych. Szafy kartotekowe są bardzo solidne.

Istnieje możliwość opisania każdej szuflady szafy kartotekowej szk naklejoną tabliczką, dzięki temu w prosty oraz intuicyjny sposób dokumenty zostaną skatalogowane, a w późniejszym czasie nie będzie problemu z odnalezieniem właściwej teczki. Odpowiednio zaprojektowany wysuw szuflady szafy metalowej kartotekowej szk pozwala na dogodny dostęp do dokumentacji. Należy podkreślić, ze produkt jest przygotowany na wymogi RODO.

Jakie normy muszą spełniać szafy kartotekowe Szk?

Wszystkie szafy kartotekowe szk muszą posiadać odpowiednie certyfikaty zgodności z rodzimymi normami, certyfiat COBRABID-BBC. Ponadto uzyskały one atesty higieniczny PZH, klasyfikacyjny w obszarze reagowania metalu na ogień oraz wiele innych. Szafy oferowane są w różnych kolorach, malowane są metoda proszkową, z wykorzystaniem wysokiej jakości farb.

admin Autor