Montaż ścian szklanych, a odzież robocza

Jest wiele firm na naszym rynku, które oferują ściany działowe przesuwne, ściany szklane. Szklane ściany charakteryzują się szerokim zastosowaniem w budownictwie mieszkaniowym jak i budownictwie przemysłowym. Mobilne ściany szklane można ustawiać według własnego uznania.

Szklane ściany można stosować w każdym rodzaju wnętrza, tylko trzeba to zrobić z wyczuciem, aby nie zaburzyć całego wyglądu mieszkania. Każde ściany działowe muszą posiadać odpowiednie atesty oraz opinie odpowiednich organów państwa.

Montaż ścian szklanych

Montaż ścian szklanych należy zlecić odpowiedniej firmie, która ma pojęcie jak prawidłowo zamontować ściany, które będą służyły na lata – firma taka dysponuje odzieżą roboczą, która jest niezbędna w tego typu pracach (niełatwych pracach). Ściany szklane montowane są w aluminiowych stelażach natomiast stelaż przymocowuje się do sufitu oraz podłogi.

Jakie szkło do ścian szklanych?

Szkło w takich ścianach może być ozdobione dowolnymi motywami lub zmatowione. Przed zakupem należy zgłosić się do firmy, która wykona pomiary i wycenia zlecenie. Można też kupić standardowe ścianki działowe, koszt takich ścianek jest trochę tańszy od ścian szklanych.

admin Autor