Naturalny żel antybakteryjny a higiena w pracy

Odświeżający żel do rąk GO SPA ma działanie antybakteryjne oraz odświeżające. Żel zawiera w sobie składniki pochodzenia naturalnego. Jeden ze składników aktywnych- aloes-trwale nawilża skórę, ekstrakt z owoców żurawiny nawilża oraz odżywia, wzmacniając odporność skóry. Panthenol zawarty w żelu działa łagodząco na skórę. Żel oczyszczający GoSPA różni się od zwykłych płynów dostępnych na rynku tym, że nie wysusza skóry jak inne. Zawarte naturalne składniki produktu zapobiegają wysuszaniu skóry oraz traceniu nawilżenia.

Naturalny żel oczyszczający GoSpa – skład i użycie

Pełny skład żelu: Alcohol Denat., Aqua, Hydroxyethylcellulose, Glycerin, Vaccinium Macrocarpon Fruit Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, D-Panthenol, Parfum.

Użycie żelu GO SPA: Do stosowania żelu nie jest potrzebna woda, żel wchłania się w skórę odkażając ją, jednocześnie nawilżając. Żel po nałożeniu na ręce należy wcierać przez około trzydzieści sekund, nie jest potrzebne spłukiwanie go, ani wycieranie w ręcznik przez stuprocentową wchłanialność produktu. Żel można stosować gdy nie mamy dostępu do bieżącej wody, po skorzystaniu z toalety, przebywaniu w sklepie lub innym zatłoczonym miejscu.

Żel oczyszczający do rąk ma za zadanie zabijać bakterie, więc stosowany systematycznie, chroni użytkownika przed zarazkami oraz chorobami, na które można zachorować przy niewystarczającej higienie.

Etykieta i opakowanie naturalnego żelu odświeżającego

Opakowanie: Żel sprzedawany jest w butelkach po 250 mililitrów. Pojemność butelki pozwala na zabranie ze sobą żelu GoSPA w każde miejsce. Smukłe opakowanie zmieści się do szkolnego plecaka, damskiej torebki czy do podróżnego plecaka. Pompka znajdująca się na górze butelki zapewnia sterylność oraz wygodę użytkowania.

Żel możemy postawić na biurku w pracy i aby nabrać produkt nie musimy nawet brać butelki do rąk- wystarczy nacisnąć pompkę, aby produkt w sterylny sposób odkaził ręce. Etykieta produktu jest bardzo przejrzysta, zobrazowane są na niej składniki produktu, potwierdzające naturalność żelu.

admin Autor