Odzież robocza przy budowie domu

Jaskółka 6 z garażem dwustanowiskowym od pracowni Lelo Design. Została zaprojektowana dla rodziny z dwojgiem lub trojgiem dzieci. Dom ma prostą, atrakcyjną formę i jest bardzo funkcjonalny.

Opis projektu Jaskółka 6 z garażem

Jest to dom jednorodzinny, średniej wielkości, parterowy z poddaszem. Projekt łączy tradycyjną formę i nowoczesne wykończenie. Dom jest murowany i zwieńczony dwuspadowym dachem. Parter przeznaczony został na część dzienną. Posiada duży, ustawny salon. Wygodna, zamknięta kuchnią została zaopatrzona w spiżarnię tuż obok. Dodatkowy pokój na parterze – na gabinet lub gościnny. Na poddaszu znajdują się wygodnie usytuowane sypialnie. W domu zaplanowana została także duża kotłownia. Obszerny garaż ma miejsce na dwa samochody. Całość dopełnia duży narożny taras i dwa balkony, od frontu i z boku domu.

Charakterystyka domu

Bryła domu prezentuje popularny kształt. Jest zwarta i ma ładne proporcje. To gwarantuje atrakcyjny wygląd. Dom został oparty na prostej konstrukcji drewnianej. Wnętrza zaprojektowane zostały także prosto. Przy czym są wygodne i ustawne. Przestronny salon, połączony z miejscem przeznaczonym na jadalnię, otwiera się na taras i ogród. To daje dużo światła i piękny widok. Taras jest idealnym miejscem na relaks i grillowanie. Nad dwustanowiskowym garażem pozostawiono dodatkową przestrzeń przeznaczoną na strych. Kotłownia została dopasowana do najpopularniejszych rodzajów pieców, czyli na ekogroszek i gazowych. Jaskółka 6 wyróżnia się wykończeniem. W elewacji zastosowano nowoczesne materiały. Cokół obłożono ciemną okładziną klinkierową. Na parterze pojawiają się ozdobne panele z okładziny drewnianej. Dach pokryty jest atrakcyjną dachówką ceramiczną.

Dom Jaskółka 6 wpisuje się w każdy krajobraz. Sprawdzi się na wsi, w małej miejscowości i w osiedlu domków jednorodzinnych w dużym mieście. Idealne rozwiązanie dla rodziny z dziećmi prowadzącej aktywny tryb życia. Miejsce na dwa samochody ułatwia dojazdy. Zobacz więcej na: https://wybieramprojekt.pl/projekt-domu-jaskolka-6-z-garazem-2st-jc46/

admin Autor