Firma Schneider Electric to lider w dziedzinie elektrotechniki. W swojej bogatej ofercie posiada produkty najwyższych lotów, które sprawdzają się w wielu dziedzinach życia. Przykładem jest Zelio Logic, który jest łatwo programowany wprost z klawiatury lub za pomocą oprogramowania zwykłego peceta.
Urządzenia firmy Schneider
W obydwu wersjach, modułowej i kompaktowej. Umożliwia również kontrolę aplikacje poprzez wiadomość SMS. Wszystkie produkty firmy łatwo adaptują się z otoczeniem poprzez plug & play. Wszystkie funkcje sterowania oraz komunikacji są wbudowane, co upraszcza obsługę. Przykładem tego jest przemiennik częstotliwości Altivar, który jest właśnie typu plug & play. Posiada funkcję obsługi pomp i wentylatorów, które mają filtry harmoniczne.
Oprogramowanie w nim zawarte jest idealnie dopasowane do środowiska przemysłowego. Kolejną cechą tych produktów jest elastyczność. Wszystkie moduły są wymienne, co daje możliwość sprostania wszelkim problemom. Oprogramowanie w nich zawarte jest takie samo we wszystkich produktach. Przykładem tego jest Twido. Jest to sterownik programowalny, który w wersji modułowej świetnie współpracuje do obiektu. Pozwala to bez przeszkód konfigurować dodatkowe elementy takie jak wyświetlacz, czy sieć komunikacyjną.
I tak jeśli mogę polecić kilka produktów Schneider Electrics to na pewno będą to:
Firma Schneider Electric to lider w dziedzinie elektrotechniki. W swojej bogatej ofercie posiada produkty najwyższych lotów, które sprawdzają się w wielu dziedzinach życia. Przykładem jest Zelio Logic, który jest łatwo programowany wprost z klawiatury lub za pomocą oprogramowania zwykłego peceta.
W obydwu wersjach, modułowej i kompaktowej. Umożliwia również kontrolę aplikacje poprzez wiadomość SMS. Wszystkie produkty firmy łatwo adaptują się z otoczeniem poprzez plug & play. Wszystkie funkcje sterowania oraz komunikacji są wbudowane, co upraszcza obsługę.
Produkty firmy Schneider
Przykładem tego jest przemiennik częstotliwości Altivar, który jest właśnie typu plug & play. Posiada funkcję obsługi pomp i wentylatorów, które mają filtry harmoniczne. Oprogramowanie w nim zawarte jest idealnie dopasowane do środowiska przemysłowego. Kolejną cechą tych produktów jest elastyczność. Wszystkie moduły są wymienne, co daje możliwość sprostania wszelkim problemom.
Oprogramowanie w nich zawarte jest takie samo we wszystkich produktach. Przykładem tego jest Twido. Jest to sterownik programowalny, który w wersji modułowej świetnie współpracuje do obiektu. Pozwala to bez przeszkód konfigurować dodatkowe elementy takie jak wyświetlacz, czy sieć komunikacyjną.
Dla przykłądu polecam kilak fajnych produktów firmy Schneider Electrics, która moim zdaniem zasługuje na najwyższe uznanie:
ATV71HU40N4
XBTOT4320
XBTN410
XBTR410
ATS22D17Q
ATS22D32Q
ATS22D47Q
ATS22D88Q
LC1F150P7
Większość z tych produktów sprawdza się nawet w bardzo ekstremalnych sytuacjach. Trzeba jednak pamiętać o tym, że ważna jest instalacja. Sposób, w jaki zamontujesz urządzenia marki Schneider będzie miał duży wpływ an to, czy w ogóle wszystko będzie działać tak jak należy.