Wózek dziecięcy 3w1 bezpieczny i funkcjonalny

Zakup wózka dla swojego dziecka nie jest prostym zadaniem, ponieważ każdemu rodzicowi zależy na jak największej wygodzie malucha oraz na estetycznym wyglądzie wózka. W związku, z tym że na rynku sprzedawane są przeróżne modele, ciężko jest zdecydować się na jeden konkretny wózek. Rozwiązaniem tych problemów może okazać się zakup wózka Mima Xari. To wózek dziecięcy 3w1, który łączy w sobie wygodę, bezpieczeństwo i elegancję. Produkt ten z pewnością zostanie doceniony przez rodziców, którzy chcą żyć w wygodzie i w dobrym stylu.

Wózek Mima Xari

Wózek Mima Xari, oprócz tego, że wyróżnia się niesamowitym designem, to również łączy w sobie innowacyjne rozwiązania z wygodą. Dzięki opatentowanemu systemowi gondoli można wózkiem podróżować siedziskiem skierowanym w kierunku jazdy oraz przeciwnie. Sama konstrukcja jest przystosowana do transportu dzieci już od pierwszych chwil życia. Maksymalne obciążanie tego wózka to aż 22 kilogramy. Sama gondola może zostać przeistoczona w siedzisko w kilka sekund. Po wykonaniu takiej transformacji wózek może przewozić dzieci powyżej 6 miesiąca życia.

Wózek 3 w 1  wykonany jest przy użyciu nowoczesnej pianki EVA. Materiał ten nie był nigdy wcześniej wykorzystywany w tego typu konstrukcjach. Charakteryzuje się on tym, że jest bardzo lekki i ciągliwy. Dzięki pokryciu go za pomocą sztucznej skóry wózek prezentuje się naprawdę zjawiskowo, a dodatkowo jest on łatwy w czyszczeniu. Wózek wyposażony jest także w nowoczesny system składania, który umożliwia szybkie i bezproblemowe składanie go wraz z zamontowanym siedziskiem. Po złożeniu konstrukcja jest bardzo łatwo w transportowaniu.

Innowacyjny wózek 3w1

To, co wyróżnia wózek dziecięcy 3w1 Mima Xari, to innowacyjna gondola, która może być ustawiana przodem oraz tyłem do kierunku jazdy, Dzięki temu, rodzice są w stanie przystosować wózek to aktualnych potrzeb malucha. Gondola może być również regulowana w 3 pozycjach kąta nachylenia. Dzięki temu rozwiązaniu dziecko może raz podziwiać otaczający go świat, a drugi raz może sobie wygodnie spać podczas spaceru.

Konstruktorzy nie zapomnieli także o wygodzie rodzica, dlatego wózek został tak zaprojektowany, aby prowadzić się bardzo sprawnie.

Więcej o wózku przeczytasz na: markowewozki.pl/wozek-spacerowy-3-w-1-mima-xari

admin Autor