Zabawki dla dzieci z kolekcji Boho Chic

Karuzela na łóżeczka to must have dziecięcej wyprawki. Wielu rodziców nie wyobraża sobie bez niej dziecięcego pokoju. Marka Tiny Love znana jest z ciekawych i bezpiecznych dla dziecka akcesoriów i w swojej ofercie ma różne wersje tych zabawek, m.in. w wersji Boho Chic. Dlaczego warto zaopatrzyć się w karuzelę Tiny Love? Oto kilka informacji na jej temat.

Czy karuzela do łóżeczka to dobry pomysł?

Pokój dziecięcy najlepiej wyposażyć w akcesoria, które ułatwią rodzicowi opiekę nad maluchem, a jemu samemu zapewnią komfort i rozrywkę. Karuzele na łóżeczko mogą stanowić właśnie taki gadżet, który z jednej strony można wykorzystać do zabawy, a z drugiej – do uspokajania dziecka.

Karuzela Tiny Love Boho Chic to jeden z lepszych gadżetów ze względu na swoją funkcjonalność. W dzień kolorowe zawieszki pozwolą na dobrą zabawę, a w nocy lub w porze drzemki kojące melodie pomogą zmęczonemu maluszkowi zasnąć.

Jakie zalety ma karuzela Boho Chic?

Marka Tiny Love dba o modny design swoich produktów, nie inaczej jest z karuzelą muzyczną Boho Chic. Urocze przywieszki w postaci pluszowych zwierzątek i listków przyciągną uwagę dziecka, które nie tylko będzie za nimi wodzić oczami, ale z biegiem czasu spróbuje ich dotknąć i je chwycić. Dzięki temu zabawka stymuluje rozwój maluszka, w tym przypadku jego wzrok i koordynację oko-ręka.

Ponadto eleganckie hafty na obręczy kojarzą się ze stylem vintage i mogą dobrze komponować się w wielu aranżacjach dziecięcego pokoiku. Zarówno urządzonego w modnym stylu skandynawskim, jak i boho.

Regulowana głośność melodii to jedna z lepszych opcji. Dzięki tej funkcji można włączać je w dzień, by były bodźcem dla rozwijającego się słuchu dziecka oraz w czasie drzemki, by ciszej i łagodniej kołysały maluszka do snu. 17 melodii do wyboru to na pewno brak monotonii dla dziecka i przebywającego z nim rodzica. Maluszki lubią słuchać muzyki, to je uspokaja i daje im poczucie bezpieczeństwa. Marka Tiny Love zadbała o komfort najmłodszych użytkowników, dostosowując wybrane melodie do pierwszego etapu rozwojowego niemowląt.

Kolejnym plusem jest pluszowy pałąk – przyjemny w dotyku, jak zawieszone na obręczy maskotki.

Tiny Love Boho Chic to jeden z lepszych wyborów dla dziecka.

admin Autor