Zasady BHP w Disneylandzie w Paryżu

Jak pewnie wszyscy wiemy, w związku z niedawnymi zamachami w Paryżu w hotelach oraz w Disneylandzie panują nieco zaostrzone zasady zachowania się oraz zaostrzone przepisy. Warto zapoznać się z nimi przed wybraniem się do paryskiego parku rozrywki. Wiele biur podróży udziela takich informacji i pomaga w zakupie biletów. Wiele też organizuje taką wycieczkę od A do Z. Takie właśnie dzisiaj chcę Wam przedstawić.

Bezpieczeństwo w Disneylandzie

Disneyland to baśniowe królestwo Disney’a, w którym na najmłodszych czeka wiele atrakcji, przedstawień oraz parad. Wiele osób używa nawet określenia, że Disneyland to miejsce, w którym sny stają się rzeczywistością. Miasteczko Disneyland Paryż posiada wyjątkowe i niepowtarzalne. Znajduje się w nim kraina przygody, w której można zostać wielkim podróżnikiem i odkrywcą.

To właśnie tutaj odnajdziemy zarówno śmiech jak i dreszczyk emocji. Spotkamy tutaj piratów, albo stawimy czoła niebezpieczeństwu z samym Indiana Jones’em u boku. Jeśli w czasie ucieczki wdrapiemy się na drzewo, to będziemy mieli okazje zajrzeć do chatki Robinsonów. Jeśli odwiedzimy znajdującą się w tej krainie wyspę, możemy zwiedzić jaskinie albo odwiedzić pokład statku pirackiego, który zacumowany jest przy plaży piratów.

Na co uważać w Disneylandzie


Disneyland Paryż
posiada niesamowity i wie to każdy, kto wybrał szlak, którym trafił na afrykańską sawannę albo azjatycką dżunglę czy też wioskę, która została oblężona przez piratów. Oczywiście w samym Disneylandzie możemy trafić na znane wszystkim postacie takie jak Indiana Jones, Piraci z Karaibów czy też Robinson Crusoe. Sam Disneyland składa się z niepowtarzalnych miejsc takich jak Adventureland, Discoveryland, Frontierland oraz Fantasyland.

admin Autor