Zmiana koloru auta folią

Malowanie samochodu prostsze niż myślisz

Wiele osób chce zmienić kolor swojego auta. Powstrzymują ich jednak wysokie koszty całego procesu i jego skomplikowanie, a przede wszystkim długi czas oczekiwania. Dobrze wykonana praca może trwać nawet kilkanaście dni. Kto w dzisiejszych czasach charakteryzujących się szybkim trybem życia może pozwolić sobie na brak samochodu przez tyle czasu? Jest na to sposób. Oklejanie folią.

Szybkość i bezpieczeństwo

Zmiana koloru auta za pomocą folii jest szybka i trwa zaledwie kilka dni. Mimo tego, że proces w porównaniu do lakierowania jest o wiele krótszy nie oznacza to, że jest gorszy jakościowo. Będziesz pod wrażeniem efektów, ponieważ wykorzystujemy tylko najwyższej jakości folie. Dodatkowo nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści co gwarantuje bezpieczeństwo Twojego samochodu.

Po pierwsze przed rozpoczęciem pracy zdemontowane zostaną wszystkie klamki, zderzaki, listwy, czy lusterka po to, aby nie uległy najmniejszemu uszkodzeniu. Wszystkie drobne elementy przygotowywane są oddzielnie. Cała powierzchnia pojazdu jest następnie czyszczona i lakierowana, a dopiero później przystępujemy do właściwej pracy.

Wszystko wykonujemy specjalistycznymi narzędziami, a co najważniejsze nigdy nie tniemy folii na karoserii. Więc gdybyś za kilka lat chciał wrócić do pierwotnego koloru swojego samochodu możesz to bezproblemowo zrobić, a karoseria nadal będzie w świetnym stanie.

Dlaczego folia?

Jednym z ważniejszych argumentów za zmianą koloru auta za sprawą folii jest to, że ta zabezpiecza karoserie samochodu. Proces zdecydowanie niweluje ryzyko zarysowania, czy uszkodzenia oryginalnego lakieru samochodu, a dodatkowo nie pozostawia po sobie żadnych śladów.  Sama konserwacja auta niczym się nie różni.

Nadal możemy myć i pielęgnować nasz samochód w myjni ręcznej, czy automatycznej bez potrzeby wykorzystywania specjalnych środków. Dodatkowo zapewniamy szeroką możliwość wyboru, nie tylko kolorystycznego, ale i różnych struktur folii. Gdybyś jednak oczekiwał czegoś więcej możemy stworzyć dla Ciebie niestandardowy wzór.

admin Autor